mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

III TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 30 stycznia 2010


Triumfator turnieju Ilia Diegtiariew odbiera nagrodę główną – Floret Witolda Woydy
– z rąk Pani Ewy Tomaszewskiej - mamy mistrza olimpijskiego.
Foto Leszek Fidusiewicz

GALERIA FOTOGRAFII >>

PEŁNE WYNIKI >>

W turnieju wystartowało 165 zawodników z 13 krajów.

Ćwierćfinały:
Ilia Diegtiariew (Drużyna narodowa) RUS - Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) POL 15:7
Tevfik Burak Babaoglu (Istanbul-Hasal) TUR - Szupenicz Aleksander (Sokol Brno) CZE 15:10
Nikita Nagajew (Drużyna narodowa) RUS - Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL 15:13
Ksawery Nowosielski - Ignacy Żabicki (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL 15:12

Półfinały:
Diegtiariew – Babaoglu 15:6
Nagajew – Nowosielski 15:13

Finał:
Diegtiariew – Nagajew 15:14

Kolejność:
1 Ilia Diegtiariew (Drużyna narodowa) RUS
2 Nikita Nagajew (Drużyna narodowa) RUS
3 Tevfik Burak Babaoglu (Istanbul-Hasal) TUR
3 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
5 Filip Franceson (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
6 Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
7 Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) POL
8 Szupenicz Aleksander (Sokol Brno) CZE

9 Jimmy Stjerndal (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
10 Alex Tofalides (Salle Paul) GBR
11 Rafał Wiśniewski (AZS AWF Poznań) POL
12 Piotr Krasnow (Drużyna narodowa) RUS
13 Oskar Metza (AZS AWF Poznań) POL
13 Aleksiej Waśkin (Drużyna narodowa) RUS
14 Maksym Liulka (Kijów) UKR
15 Aleksander Piwowarow (Drużyna narodowa) RUS

17 Paweł Borontow (Drużyna narodowa) RUS
18 Kirił Żukow (Drużyna narodowa) RUS
19 Piotr Andrzejak (AZS AWF Warszawa) POL
20 Oskar Weinberger (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
21 Kristjan Archer (Cambridge Sword) GBR
22 Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław) POL
22 Mateusz Kruk (Budowlani Toruń) POL
24 Krystian Gryglewski (UKS Atena Gdańsk) POL
25 Giuliano Garesio (Club Scherma Torino) ITA
26 Erik Isakson (Malmo Faktklubb) SWE
27 Adrian Przednowek (Budowlani Toruń) POL
28 Nikolas Szikela (KS Samorin) SVK
29 Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice) POL
30 Mateusz Knitter (UKS Atena Gdańsk) POL
31 Julius Martin (Goteborg Faktklubb) SWE
32 Casey Avril (West Fife) GBR

33 Lorenzo Zacchero (Club Scherma Torino) ITA
34 Amol Rattan (Newham Swords Fencing Club) GBR
35 Aleksiej Walerow (Odincovo) RUS
36 Anton Grebtsow (Dniepropietrowsk) UKR
37 Michał Tyczyński (AZS AWF Warszawa) POL
38 Virgile Collineau (Escrime Pays D'Aix) FRA
39 Dmitriy Tseyler (Samara) RUS
40 Carlo Barila (Club Scherma Torino) ITA
40 Joseph Sale (Espada Fencing Club) GBR
42 Maksym Dekan (Donieck) UKR
43 Jack Watson (Affondo) GBR
44 Igor Archipow (Drużyna narodowa) RUS
45 Anton Sekow (Drużyna narodowa) RUS
46 Alexander Savin (Newham Swords Fencing Club) GBR
47 Petro Gulivaty (Khmelnitskiy) UKR
48 Alberto Jose Esperon (Club Cardenal Cisneros) ESP
48 Nikita Starikow (Ufa) RUS
50 Dmitrij Trofimow (Drużyna narodowa) RUS
51 Dmytro Gusko (Chmielnicki) UKR
52 Andreas Thorner (Kalmar Faktklubb) SWE
53 Patryk Kolak (IKS Jamalex Leszno) POL
54 Edoardo Allamandola (Club Scherma Torino) ITA
55 Ilja Sitovs (Jugla Ryga) LAT
56 Roberts Aboltins (Jugla Ryga) LAT
57 Thomas Clarke (Arnold And Carlton Sword Club) GBR
58 Alex Garbat (Warta-Muszkieterowie Poznań) POL
59 Ludvig Flyborg (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
60 Samuel Ward (Chillwell Blades) GBR
61 Dmytro Chuchukalo (Kijów) UKR
62 James Brosnan (Salle Paul) GBR
63 Toby Lee (Aldershot) GBR
64 Araujo Arturo Fernandez (Club Esgrima Galicia) ESP

65 Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdansk) POL
66 Michał Popiel (Kolejarz Wrocław) POL
67 Lauris Paeglitis (Jugla Ryga) LAT
68 George Hendrie (Chichester Fencing Club) GBR
69 Karlis Supe (Jugla Ryga) LAT
70 Michal Hejny (MKS Kusy Szczecin) POL
71 Edoardo Paradisi (Club Scherma Torino) ITA
72 Bartosz Cegielski (IKS Jamalex Leszno) POL
73 Ewgienij Bryskin (Drużyna narodowa) RUS
74 Andrij Podszywałow (Łuck) UKR
75 Maciej Czarnul (IKS Jamalex Leszno) POL
76 Bogdan Dołżenko (Gorliwka) UKR
77 Tomas Rozenbergs (Kleisti Ryga) LAT
78 Szymon Szewczyk (Sietom AZS AWFiS Gdansk) POL
79 Toms Lencbergs (Jugla Ryga) LAT
80 Dmitrij Kamieński (Jarosław) RUS
81 Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) POL
82 James Edward Evans (Millfield) IRL
82 Matthew Fitton (Salle Kiss) GBR
82 Denis Larcew (Drużyna narodowa) RUS
85 Samuel Blanar (Slavia STU Bratislava) SVK
86 Andrzej Rządkowski (Kolejarz Wrocław) POL
87 Patryk Choiński (Budowlani Toruń) POL
87 Dawid Kasprzyk (Warta-Muszkieterowie Poznań) POL
89 Vilhelm Rondahl (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
90 Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa) POL
91 Łukasz Banaszak (AZS AWF Poznań) POL
92 Bartosz Trznadel (UKS Atena Gdańsk) POL
93 Oleksandr Tkaczenko (Czerkasy) UKR
94 Piotr Sobczak (UKS Atena Gdańsk) POL
94 David Vegh (KS Samorin) SVK
96 Danił Garusow (Jarosław) RUS
97 Marcin Albrecht (Budowlani Toruń) POL
98 Alexander Robinson (Sussex House) GBR
99 Hubert Swatowski (MKS Kusy Szczecin) POL
100 Artiom Kibkałow (Gorliwka) UKR
101 Gabriel Traversa (Club Esgrima Galicia) ESP
102 Olle Wikstrom (Kalmar Faktklubb) SWE
103 Filip Żmijewski (UKS Atena Gdańsk) POL
104 Sergiy Mozgovy (Kjów) UKR
105 Kareem Cheriton (Sussex House) GBR
105 Robin Sand (Goteborg Faktklubb) SWE
107 Tomasz Konieczny (AZS AWF Warszawa) POL
108 Dominik Jankowiak (AZS AWF Poznań) POL
109 Stanisław Jędrczak (AZS AWF Warszawa) POL
110 Krystian Koper (AZS AWF Poznań) POL
111 Thomas Corlett (Braaid Fencing Club) GBR
111 Af Hageby Adrian Lind (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
113 Stefans Ananjins (Jugla Ryga) LAT
113 Kolja Dahlin (Fencing Club Trekanten) DEN
115 Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń) POL
116 Dominik Przyluski (UKS Kusy Warszawa) POL
117 Simon Rizell (Goteborg Faktklubb) SWE
118 Lukasz Tokarczyk (Budowlani Toruń) POL
119 Daniel Thorner (Jakobsberg Faktklubb) SWE
120 Amadeusz Skrzypkowski (UKS Atena Gdańsk) POL
121 Michał Kozicki (UKS Kusy Warszawa) POL
122 Sergio Lacasta (Sala Armas Madrid) ESP
123 Andrzejak Kacper (UKS Kusy Warszawa) POL
124 Maciej Bronikowski (Warta-Muszkieterowie Poznań) POL
124 Mateusz Kozłowski (UKS Atena Gdańsk) POL
126 Andriej Szaluchin (Samara) RUS
127 Federico Di Tizio (Club Scherma Torino) ITA
128 Christopher Andersson (Angby Faktklubb Stockholm) SWE

129 Joakim Rosenlund (Malmo Faktklubb) SWE
130 Łukasz Adamski (AZS AWF Poznań) POL
131 Alessandro Di Tizio (Club Scherma Torino) ITA
132 Maximillian Gillner (AZS AWF Warszawa) AUS
133 Olle Helleskog (Malmo Faktklubb) SWE
134 Jakub Machowski (MKS Kusy Szczecin) POL
135 Patryk Szulpin (UKS Atena Gdańsk) POL
136 Tymon Gagulewicz (UKS Atena Gdańsk) POL
137 Maciej Podralski (UKS Atena Gdańsk) POL
137 Bartosz Żurawski (Budowlani Toruń) POL
139 Aleksander Przedpełski (AZS AWF Warszawa) POL
140 Jonathan Bladin (Jakobsberg Faktklubb) SWE
141 Jonathan Jildestad (Kalmar Faktklubb) SWE
142 Zbigniew Gawarski (AZS AWF Warszawa) POL
143 Dawid Wójcik (UKS Atena Gdańsk) POL
144 Josef Rizell (Goteborg Faktklubb) SWE
145 Mykyta Komar (Mikołajów) UKR
146 Bartłomiej Zalewski (D'Artagnan Ursynów) POL
147 Sergej Gupało (Łuck) UKR
148 Kasper Maćkowiak (MKS Kusy Szczecin) POL
148 Max Ottoson (Angby Faktklubb Stockholm) SWE
148 Marek Pilszak (UKS Atena Gdańsk) POL
148 Dominik Samorek (Kolejarz Wrocław) POL
148 Gaweł Zaręba (AZS AWF Warszawa) POL
153 Stefan Kromolicki (MKS Kusy Szczecin) POL
153 Jakub Luks (AZS AWF Warszawa) POL
153 Kacper Skrzypkowski (UKS Atena Gdańsk) POL
153 Maciej Szerszeń (AZS AWF Warszawa) POL
157 Johan Eiworth (Vallantuna Faktklubb) SWE
157 Paweł Graczyk (UKS Atena Gdańsk) POL
157 Lubosz Majewski (AZS AWF Warszawa) POL
157 Kacper Szumigłowski (UKS Kusy Warszawa) POL
161 Michał Kobryn (UKS Atena Gdańsk) POL
162 Gabriel Rosenlund (Malmo Faktklubb) SWE
163 Douglas Forslund (Jakobsberg Faktklubb) SWE
164 Anton Bringlof Pedersen (Kalmar Faktklubb) SWE
165 Henrik Lidstrom (Jakobsberg Faktklubb) SWE

PEŁNE WYNIKI >>