mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

II TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 11 stycznia 2009


Jeremy Goldstein odbiera gratulacje i trofeum główne - Floret Witolda Woydy z kling± pokryt± 24 karatowym złotem - z r±k trenera Zbigniewa Skrudlika i prezesa Polskiego Zwi±zku Szermierczego Jacka Bierkowskiego.
Foto Jan Kucharzyk

GALERIA FOTOGRAFII >>

PEŁNE WYNIKI >>

W turnieju wystartowało 77 zawodników z 10 krajów.

Ćwierćfinały:
Jeremy Goldstein - Christopher Khoshnevissan (obaj USA) 14:13
Adam Elkassas - Jonathan Lee (obaj USA) 15:12
Bolivar Charles - Rodney Chen (obaj USA) 15:8
Damian Koper (AZS AWF Poznań) - Wilfred Curioso (USA) 15:11

Półfinały:
Goldstein - Elkassas 15:1
Charles - Koper 15:9

Finał:
Goldstein - Charles 15:6

Kolejno¶ć:
1 Jeremy Goldstein USA
2 Bolivar Charles USA
3 Damian Koper (AZS AWF Poznań) POL
3 Adam Elkassas USA
5 Wilfred Curioso USA
6 Christopher Khoshnevissan USA
7 Rodney Chen USA
8 Jonathan Lee USA

9 Nikolas Szikela (KS Samorin) SVK
10 Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław) POL
11 Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
12 Oskar Metza (MKS Kusy Szczecin) POL
13 Alexander Choupenitch (Sokol Brno) CZE
14 Robert Nunziato USA
15 Alexander Chiang USA
16 Ilja Sitovs (Jugla Ryga) LAT

17 Lucas Lin USA
18 Rafał Wi¶niewski (AZS AWF Poznań) POL
19 Jonathan Jacovino USA
20 Łukasz Tokarczyk (Budowlani Toruń) POL
21 Kieran O’Barr USA
22 Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) POL
23 Michał Siess (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
24 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
25 Wojciech Peresada (AZS AWF Warszawa) POL
26 Krystian Gryglewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
27 Mikołaj Basiński (AZS AWF Poznań) POL
28 Robert Aboltins (Jugla Ryga) LAT
29 Michał Hejny (MKS Kusy Szczecin) POL
30 Piotr Andrzejak (AZS AWF Warszawa) POL
31 Timothe Liege (L.F.C.E.B.) BEL
32 Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń) POL

33 Michał Tyczyński (AZS AWF Warszawa) POL
34 Jimmy Stjerndal (AFK) SWE
35 Marcin Albrecht (Budowlani Toruń) POL
36 Dawid Taczkowski (AZS AWF Poznań) POL
37 Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) POL
38 Filip Kowalski (Budowlani Toruń) POL
39 Dominik Jankowiak (AZS AWF Poznań)
40 Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
41 Patryk Kolak (IKS Jamalex Leszno) POL
42 David Dewberry USA
43 Toms Lencbergs (Jugla Ryga) LAT
44 Istvan Linka (KS Samorin) SVK
45 Maximilian Strate (Jena) GER
46 Jakub Wi¶niewski (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
47 Adrian Przednowek (Budowlani Toruń) POL
48 Tomas Rozenbergs (Kleisti Ryga) LAT
49 Maciej Bronikowski (Warta Poznań)
50 Jerzy Sawiński (Warta Poznań) POL
51 Edbert Chan USA
52 Konrad Onderko (Kolejarz Wrocław) POL
53 Filip Franceson (UKS Atena Gdańsk) POL
54 Daniel Darna (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
55 Brian Valta (USK Praha) CZE
56 Ludwig Flyborg (AFK) SWE
57 Michał Popiel (Kolejarz Wrocław) POL
58 Karlis Supe (Jugla Ryga) LAT
59 Oskar Weinberger (AFK) SWE
60 Mateusz Kruk (Budowlani Toruń) POL
61 Frederic Mesagh (VSB) BEL
62 Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław) POL
63 Mojmir Peterka (Sokol Brno) CZE
64 Filip Jędrzejewski (AZS AWF Poznań) POL

65 Jan Burda (Sokol Brno) CZE
66 Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice) POL
67 David Grant (Serm Ostrava) CZE
68 Bartłomiej Zalewski (D’Artagnan Ursynów) POL
69 Thomas Verhelle (VSB) BEL
70 Jan Benes (Sokol Brno) CZE
71 Szymon Szewczyk (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
72 Konrad Mleczek (Zjednoczeni Pabianice) POL
73 Rihards Presis (Jugla Ryga) LAT
74 Tomasz Pieńkowski (AZS AWF Warszawa) POL
75 Maciej Kajka (D’Artagnan Ursynów) POL
76 Juliusz Barański (AZS AWF Warszawa) POL
77 Matej Bakes (Serm Ostrava) CZE

PEŁNE WYNIKI >>