mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

IV TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 12 lutego 2011


Zwycięzca Aleksander Szupenicz odbiera trofea z rąk Cezarego Siessa, wiceprezesa Polskiego Związku Szermierczego. Obok fundator nagrody pieniężnej Janusz Dorosiewicz i dyrektor turnieju Tomasz Malanowski.
Foto Karolina Jabłońska

GALERIA FOTOGRAFII >>

W turnieju wystartowało 168 zawodników z 18 krajów.

Ćwierćfinały:
Aleksander Szupenicz CZE (Sokol Brno) – Thomas Antoine FRA (Villeneuve T.) 15:4
Ilia Diegtiariew RUS (National Team) – George Hendrie GBR (Sussex House Fencing) 15:8
Balint Matyas HUN (Toerekves) – Daniel Dosa HUN (Toerekves) 15:12
Krystian Gryglewski POL (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) – Erwann Auclin FRA (Marseille EC) 15:9

Półfinały:
Szupenicz – Diegtiariew 15:10
Gryglewski – Matyas 15:11

Finał:
Szupenicz – Gryglewski 15:10

Kolejność:
1 Aleksander Szupenicz CZE (Sokol Brno)
2 Krystian Gryglewski POL (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
3 Balint Matyas HUN (Toerekves)
3 Ilia Diegtiariew RUS (National Team)
5 Erwann Auclin FRA (Marseille EC)
6 Daniel Dosa HUN (Toerekves)
7 George Hendrie GBR (Sussex House Fencing)
8 Thomas Antoine FRA (Villeneuve T.)

9 Askar Chamzin RUS (National Team)
10 Baptiste Mourrain FRA (Ogcnice Escrime)
11 Kenny Mormand FRA (Petit Bourg)
12 Aleksander Piwowarow RUS (National Team)
13 Jeremy Keryhuel FRA (Team Fleuret 78)
14 Marc Touvet FRA (Cadets De Bergerac)
15 Aleksiej Walerow RUS (National Team)
16 Andras Nemeth HUN (Toerekves)

17 Romain Molinaro FRA (Rouen CE)
18 Gil-Andre Laviolette FRA (Petit Bourg)
19 Ernst Chamzin RUS (National Team)
20 Dimitrij Trofimow RUS (National Team)
21 Szymon Kozłowski POL (Budowlani Toruń)
22 Danił Garusow RUS (National Team)
23 Denis Larcew RUS (National Team)
24 Maximilien Chastanet FRA (Nice OGC)
25 Niels Acuti FRA (Villemomble)
26 Igor Archipow RUS (National Team)
27 Marton Levente Szana HUN (UTE Budapest)
28 Samuel Blanar SVK (Slavia STU Bratislava)
29 Virgile Collineau FRA (Escrime Pays Daix)
30 Simon Rizell SWE (GFK)
31 Fabien Filaire FRA (Lyon Masque De Fer)
32 Artur Cewan BLR (Dinamo)

33 Anton Sekow RUS (National Team)
34 Robin Veran FRA (Chambery CE)
35 Vitaly Laizerman ISR (Hapoel Haifa)
36 Bogdan Dołżenko UKR (Kiev)
37 Dmytro Czuczkało UKR (Kiev)
38 Karlis Supe LAT (Jugla Riga)
39 Mario Langer AUT (FU Moedling)
40 David Vegh SVK (KS Samorin)
41 Renars Blumentals LAT (Jugla Riga)
42 Jimmy Stjerndal SWE (Angby FK)
43 Miłosz Bies POL (Kolejarz Wrocław)
44 Sami Lasri FRA (Henin Beaumont)
45 Mikkel-Christian Rahbek DEN (Hellerup)
46 Gergely Pal HUN (MTK Budapest)
47 Corentin Baron FRA (Team Fleuret 78)
48 Ilja Sitovs LAT (Jugla Riga)
49 Anton Zacharikow RUS (National Team)
50 Marek Maszkowski POL (AZS AWF Warszawa)
51 Michał Siess POL (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
52 Petro Guliwatyj UKR (Kiev)
53 Tamas Bako HUN (Szeged)
54 Sebastien Perier FRA (Lyon Masque De Fer)
55 Michał Popiel POL (Kolejarz Wrocław)
56 Peter Valicsek HUN (MTK Budapest)
57 Paweł Prochorow BLR (RCPHES)
58 Daniel Laczkovics HUN (UTE Budapest)
59 Charles Denis FRA (Lisieux CE)
60 Tamas Mosa HUN (Toerekves)
61 Lukas Teteris LAT (Jugla Riga)
62 Maksim Kostin RUS (National Team)
63 Dominik Przyłuski POL (AZS AWF Warszawa)
64 Maciej Czarnul POL (IKS Jamalex Leszno)

65 Nikola Petrovic SRB (MK Omladinac)
66 Aleksander Kosicki POL (Budowlani Toruń)
67 Julius Martin SWE (GFK)
68 Olle Wikstrom SWE (KFK)
69 Michał Bies POL (Kolejarz Wrocław)
70 Markus Felner AUT (FU Wien)
71 Francois Bussery FRA (Rennes MCB)
72 Elwis Lewontiew RUS (National Team)
73 Maciej Miętki POL (Polonia Leszno)
74 Artiom Kibkałow UKR (Kiev)
75 Maciej Podralski POL (UKS Atena Gdańsk)
76 Paweł Kormin RUS (National Team)
77 Heloic Paulin FRA (Abymes Cheva)
78 Mateusz Sawczyn POL (Wrocławianie)
79 Stefan Elgaard Everitt DEN (FC Trekanten)
80 Eloi Garin FRA (Lyon Masque De Fer)
81 Ivan Bundalo SRB (MK Omladinac)
82 Stefans Ananjins LAT (Jugla Riga)
83 Raphael Schreiner AUT (St. Landesfechtclub)
84 Tomasz Konieczny POL AZS AWF Warszawa
85 Ludwik De Bazelaire POL (AZS AWF Warszawa)
86 Daniel Thorner SWE (KFK)
87 Szymon Szewczyk POL (Sietom AZS AWFiS Gdańsk)
88 Patryk Choiński POL (Budowlani Toruń)
89 Tobias-Alvin Andersen DEN (FC Trekanten)
90 Aleksander Przedpełski POL (AZS AWF Warszawa)
91 Michał Kotleszka POL (Wrocławianie)
92 Andriej Matwiejew RUS (National Team)
93 Dmytro Twerdochlib UKR (Kiev)
94 Tobias Endler AUT (St. Landesfechtclub)
95 Alex Garbat POL (Warta-Muszkieterowie Poznań)
96 Dimitrij Puszkarewicz BLR (RCPHES)
97 Jarosław Stepura UKR (Kiev)
98 Michaił Boczenkow RUS (National Team)
98 Vendelin Simkovic SVK (KS Samorin)
100 Bartosz Cegielski POL (IKS Jamalex Leszno)
101 Romuald Klemm CZE (Lokomotiva Liberec)
102 Aleksander Parkaczewicz BLR (RCPHES)
103 Dominik Samorek POL (Kolejarz Wrocław)
104 Adam Zaretsky ISR (Hapoel Haifa)
105 Tor Boesen DEN (FC Trekanten)
106 Krystian Koper POL (AZS AWF Poznań)
107 Maciej Bronikowski POL (Warta-Muszkieterowie Poznań)
108 Jakub Glezman POL (AZS Bydgoszcz)
109 Bartłomiej Zalewski POL (AZS AWF Warszawa)
110 Lubosz Majewski POL (AZS AWF Warszawa)
111 Hans Christian Mejlvang DEN (FC Trekanten)
111 Jakkrit Simonetti SUI (CA Lausanne)
111 Mikołaj Rygus POL (Polonia Leszno)
114 Siarhei Duboiski BLR (Dinamo)
115 Robin Sand SWE (GFK)
116 Alex Law USA
116 Bartosz Trzandel POL (UKS Atena Gdańsk)
116 Matan Czuckerman ISR (Hapoel Acco)
119 David Golic SRB (MK Omladinac)
119 Stepan Kolesow UKR (Kiev)
122 Stefan Kromolicki POL (MKS Kusy Szczecin)
123 Guillaume Rapp SUI (CE Morges)
124 Hubert Swatowski POL (MKS Kusy Szczecin)
125 Łukasz Banaszak POL (AZS AWF Poznań)
125 Stanislau Kalesnik BLR (Dinamo)
127 Kasper Maćkowiak POL (MKS Kusy Szczecin)
128 Artiom Rys UKR (Kiev)

129 Maximillian Gillner POL (AZS AWF Warszawa)
130 Michał Kozicki POL (UKS Kusy Warszawa)
131 Kasper Paluszkiewicz POL (AZS AWF Poznań)
131 Patryk Szulpin POL (UKS Atena Gdańsk)
133 Daniel Olszowski POL (Budowlani Toruń)
133 Gilad Hecht ISR (Hapoel Acco)
135 Dawid Kasprzyk POL (Warta-Muszkieterowie Poznań)
136 Marcin Lica POL (UKS Bydgoszcz)
136 Sergij Gupało UKR (Lutsk)
136 Thorlek Grum-Schwensen DEN (FC Trekanten)
139 Kacper Szumigłowski POL (UKS Kusy Warszawa)
139 Michajło Asadulajew UKR (Lviv)
139 Oleksandr Abramow UKR (Nikolaev)
142 Oskar Orszyński POL (Warta-Muszkieterowie Poznań)
142 Vitalijs Kuceba LAT (Asmens)
144 Andrij Dolinnyj UKR (Lviv)
145 Jakub Kalinowski POL (Wrocławianie)
145 Władysław Krakow UKR (Kiev)
147 Kacper Andrzejak POL (UKS Kusy Warszawa)
148 Racim Sołtanow UKR (Khmelnitskiy)
149 Władysław Łagunow BLR (Dinamo)
150 Bartosz Żurawski POL (Budowlani Toruń)
151 Kacper Skrzypkowski POL (UKS Atena Gdańsk)
152 Alieksiej Baiduk BLR (Dinamo)
152 Jedrzej Krukowski POL (UKS Atena Gdańsk)
152 Toms Lencbergs LAT (Jugla Riga)
155 Wojciech Dudzic POL (UKS Atena Gdańsk)
156 Mateusz Kozłowski POL (UKS Atena Gdańsk)
157 Gaweł Zaręba POL (AZS AWF Warszawa)
157 Wiktor Zanocha UKR (Nikolaev)
159 Andrij Sachno UKR (Kiev)
160 Maxime Tarasiewicz POL (Wrocławianie)
160 Nikola Tomsic SRB (MK Omladinac)
162 Adam Steinbauer CZE (Lokomotiva Liberec)
162 Amadeusz Skrzypkowski POL (UKS Atena Gdańsk)
162 Bartosz Władyka POL (MKS Kusy Szczecin)
162 Bartosz Fabisiak POL (AZS AWF Warszawa)
162 Mikita Stepaniuk UKR (Lviv)
162 Mikita Komar UKR (Nikolaev)
168 Wojciech Misiura - POL (UKS SP 37)