mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

V TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 28 stycznia 2012


Daniel Dosa pokonał w finale Maximiliena Chastaneta 15:8.
Foto Wojciech Jaworek

GALERIA FOTOGRAFII >>

PEŁNE WYNIKI >>

W turnieju wystartowało 141 szermierzy z 18 krajów.

Ćwierćfinały:
Daniel Dosa (Węgry) - Alexandre Sido (Francja) 15:8
Gil-Andre Laviolette - Enguerrand Colin-Andrez (obaj Francja) 15:7
Maximilien Chastanet (Francja) - Lukas Teteris (Łotwa) 15:5
Sami Lasri - Romain Molinaro (obaj Francja) 15:14

Półfinały:
Dosa - Laviolette 15:9
Chastanet - Lasri 15:13

Finał:
Dosa - Chastanet 15:8

Kolejność:
1 Daniel Dosa HUN (Toerekves)
2 Maximilien Chastanet FRA (Nice OGC)
3 Sami Lasri FRA (Henin Beaumont)
3 Gil-Andre Laviolette FRA (Petit Bourg)
5 Colin-Andrez Enguerrand FRA (Metz SE)
6 Lukas Teteris LAT (Rigas 3. BJSS)
7 Romain Molinaro FRA (Rouen CE)
8 Alexandre Sido FRA (Paris LPR)

9 Lucas Webber AUS (Blacklords)
10 Charles Denis FRA (Lisieux CE)
11 Heloic Paulin FRA (Abymes Cheva)
12 Dominik Przyłuski POL (UKS Kusy Warszawa)
13 Quentin Thivel FRA (Lyon Masque De Fer)
14 Luka Gaganidze GEO (Gruzja)
15 Andrzej Rządkowski POL (Kolejarz Wrocław)
16 Toshiya Saito JPN (Japonia)

17 Gregoire Birck FRA (Issy Mousquetaires)
18 Bartosz Cegielski POL (IKS Jamalex Leszno)
19 Mario Langer AUT (FUM Moedling)
20 Fabien Filaire FRA (Lyon Masque De Fer)
21 Mikołaj Rygus POL (Polonia 1912 Leszno)
22 Corentin Michel FRA (Antony)
23 Maciej Podralski POL (UKS Atena Gdańsk)
24 Michał Bies POL (Kolejarz Wrocław)
25 Patryk Szulpin POL (UKS Atena Gdańsk)
26 Alessandro Gridelli ITA (Frascati Scherma)
27 Josef Rizell SWE (GFK)
28 Władysław Złyj UKR (Ukraina)
29 Theo Sebban FRA (Lyon Masque De Fer)
30 Renars Blumentals LAT (Rigas 3. BJSS)
31 Mateusz Sawczyn POL (Wrocławianie)
32 Dzmitry Puszkarewicz BLR (RCPHES)

33 Piotr Sobczak POL (UKS Atena Gdańsk)
34 Thomas Antoine FRA (Villeneuve T.)
35 Władysław Łagunow BLR (Dynamo)
36 Thomas Berg DEN (FKT Osterbro)
37 Yoshiki Abe JPN (Japonia)
38 Axel Astrom SWE (EGF)
39 Patryk Choiński POL (Budowlani Toruń)
40 Tamas Liszkai HUN (BHSE)
41 Tamas Bako HUN (Szeged)
42 David Roumegou FRA (Mennecy)
43 Guillaume Bianchi ITA (Frascati Scherma)
44 Samuel Insperger HUN (Toerekves)
45 Remi Deligne FRA (Privas MG)
46 Rodrigo Miguel Silva Costa Da Cunha Sanguino POR (Portugalia)
47 Carlo Cipollone ITA (Frascati Scherma)
48 Paweł Prochorow BLR (RCPHES)
48 Enguerand Roger FRA (Val de Seine)
50 Masamichi Sakata JPN (Japonia)
51 Jos Charru POR (Portugalia)
52 Peter Mosa HUN (Toerekves)
53 Stefans Ananjins LAT (Rigas 3. BJSS)
54 Dmytro Czuczukało UKR (Kijów)
55 Rikuto Takeda JPN (Japonia)
56 Oleksandr Abramow UKR (Nikołajew)
57 David Vegh SVK (KS Samorin)
58 Ludwik De Bazelaire POL (AZS AWF Warszawa)
59 Maxime Tarasiewicz POL (Wrocławianie)
60 Alex Garbat POL (Warta-Muszkieterowie)
61 Marek Maszkowski POL (AZS AWF Warszawa)
62 Takahiro Shikine JPN (Japonia)
63 Piotr Niedzielski POL (Polonia 1912 Leszno)
64 Dmytro Tkacz UKR (Ukraina)

65 Sebastian Gedin SWE (EGF)
66 Dawid Kasprzyk POL (Warta-Muszkieterowie)
67 Tamas Meszaros HUN (Budapest V.S.C.)
68 Yuji Milliere FRA (Nice OGC)
69 Filip Żmijewski POL (UKS Atena Gdańsk)
70 Niels Acuti FRA (Villemomble)
71 Aleksander Przedpełski POL (AZS AWF Warszawa)
72 Boldizsar Balogh HUN (MTK Budapeszt)
73 Dominik Samorek POL (Kolejarz Wrocław)
74 Engin Batuhan Menkuer TUR (Turcja)
75 Anton Kimfors SWE (GFK)
76 Akihiro Shikine JPN (Japonia)
77 Tomasz Konieczny POL (AZS AWF Warszawa)
78 Alexander Bratthall SWE (EGF)
79 Jonathan Bladin SWE (EGF)
79 Michał Kotleszka POL (Wrocławianie)
81 Tomasz Naruszewicz POL (UKS Atena Gdańsk)
82 Sergij Gupało UKR (Łuck)
83 Tomas Vasconcelos POR (Academia De Esgrima)
84 Kasper Paluszkiewicz POL (AZS AWF Poznań)
85 Zbigniew Gawarski POL (AZS AWF Warszawa)
86 Maksym Bojkow UKR (reprezentacja Ukrainy)
87 Amedeo Contestabile ITA (Frascati Scherma)
88 Bartosz Trznadel POL (UKS Atena Gdańsk)
89 Oskar Orszyński POL (Warta-Muszkieterowie)
90 Jordanis Papadopoulos SWE (ARA)
91 Lorenzo Ristori ITA (CS Fides Livorno)
92 Maciej Miętki POL (Polonia 1912 Leszno)
93 Jakub Glezman POL (AZS Bydgoszcz)
94 David Pokorny SVK (KS Samorin)
95 Mateusz Kozłowski POL (UKS Atena Gdańsk)
96 Emil Loekkegaard DEN (FKT Osterbro)
97 Iwan Tkaczuk UKR (Ukraina)
98 Kasper Maćkowiak POL (MKS Kusy Szcecin)
99 Michał Kozicki POL (UKS Kusy Warszawa)
99 Adrian Lind-Af-Hageby SWE (EGF)
101 Denis Dmitrienko LAT (Asmens)
102 Filip Kubiak POL (AZS AWF Poznań)
103 Bartosz Żurawski POL (Budowlani Toruń)
104 Mathias Danckwardt DEN (FKT Osterbro)
105 Krystian Jasiński POL (AZS AWF Warszawa)
106 Tor Boesen DEN (FKT Osterbro)
107 Jarosław Stepura UKR (Kijów)
108 Spencer David FRA (Lyon Masque De Fer)
109 Julius Sorensen DEN (JAF Arhus)
110 Karol Gawlikowski POL (Wrocławianie)
111 Elis Wickman SWE (EGF)
112 Joao Oliveira POR (Portugal)
113 Daniel Olszowski POL (Budowlani Toruń)
114 Kacper Skrzypkowski POL (UKS Atena Gdańsk)
115 Maksym Harawskij UKR (Lwów)
116 Mykyta Komar UKR (Nikołajew)
117 Matt Foster AUS (Blacklords)
118 Mikołaj Wietrzykowski POL (Polonia 1912 Leszno)
119 Marcin Lica POL (UKS MDK-5 Bydgoszcz)
120 Kacper Andrzejak POL (UKS Kusy Warszawa)
120 Cormac Foley IRL (Irlandia)
120 Kacper Szumigłowski POL (UKS Kusy Warszawa)
123 Władysław Krakow UKR (Kijów)
124 Mikołaj Rudnicki POL (UKS Atena Gdańsk)
125 Wiktor Olszewski POL (UKS Atena Gdańsk)
126 Tomasz Stróżyński POL (AZS Bydgoszcz)
127 Juri Dzhus UKR (Lwów)
128 Jędrzej Krukowski POL (UKS Atena Gdańsk)

129 Jakub Kalinowski POL (Wrocławianie)
130 Hans Christian Majlvang DEN (FKT Osterbro)
130 Gaweł Zaręba POL (AZS AWF Warszawa)
132 Mariusz Karpiak POL (UKS De La Salle)
132 Jakub Miller POL (Warta-Muszkieterowie)
132 Witalij Morozow UKR (Ukraina)
135 Egil Doust Moaven SWE (GFK)
136 Vincent Mindelof SWE (EGF)
136 Dominik Sooky SVK (KS Samorin)
136 Mikołaj Sowa POL (Kolejarz Wrocław)
139 Michał Koślicki POL (AZS Bydgoszcz)
140 Krzysztof Wyganowski POL (AZS AWF Warszawa)
141 Mateusz Gwizdała POL (UKS MDK-5 Bydgoszcz)

PEŁNE WYNIKI >>