mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2017

IX ТURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 6 lutego 2016 r.


Daniel Giacon zwycięzca. Foto Каrolina Jablońska

Z udziałem 86 szermierzy z 12 krajów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierćfinały:
Szymon Czartoryjski (Polska) – Diego Marroquin (Мeksyk) 15:10
Henrik Egyenes Porsok (Słowacja) – Ondrej Lasak (Czechy) 12:11
Jakub Dołżycki (Polska) – Bartosz Goc (Polska) 15:10
Daniel Giacon (Holandia) – Jakub Cierluk (Polska) 15:4

Półfinały:
Czartoryjski – Egyenes Porsok 15:5
Giacon – J. Dolzycki 15:7

Finał:
Giacon – Czartoryjski 15:12

Классификация:
1 Daniel Giacon NED
2 Szymon Czartoryjski POL
3 Henrik Egyenes Porsok SVK
3 Jakub Dołżycki POL
5 Ondrej Lasak CZE
6 Jakub Cierluk POL
7 Diego Marroquin MEX
8 Bartosz Goc POL

9 Jan Jurkiewicz POL
10 Leo Smrekar CRO
11 Olivier Split NED
12 Edo Zoons NED
13 Ilja Demba LAT
14 Vladislavs Petuhovs LAT
15 Michał Chtioui POL
16 Piotr Borowiec POL

17 Filip Iżycki POL
18 Adam Podralski POL
19 Berkay Katirci TUR
20 Robert Konig CZE
21 Jan Brzeziński POL
22 Maciej Bem POL
23 Mateusz Dołżycki POL
24 Gorkem Bekbulat TUR
25 Kacper Seyfried POL
26 Michał Olbromski POL
27 Emanuele Allegra ITA
28 Aleksander Pera POL
29 Sławomir Kasprzyk POL
30 Domen Davidovic SLO
31 Jan Zakrzewski POL
32 Michael Kothieringer GER

33 Roman Bieliajew BLR
34 Tommaso Archilei MEX
35 Patryk Martyniak POL
36 Filip Boratyn POL
37 Patryk Malczyk POL
38 Mateusz Możejko POL
39 Kosma Kozielewski POL
40 Kacper Szczypiński POL
41 Ilya Skidan BLR
42 Mateusz Biedrzycki POL
43 Anton Ziegon GER
44 Jegors Aleksiejenko LAT
45 Szymon Mlicki POL
46 Mateusz Bolakowski POL
47 Wiktor Stachera POL
48 Jakub Sobotka CZE
49 Michał Szewczyk POL
50 Mateusz Klimek POL
51 Asrin Kamakgul TUR
52 Michal Fredrych POL
53 Julius Haupt GER
54 Kacper Haładuda POL
55 Władysław Sabirow BLR
56 Jędrzej Fijałkowski POL
57 Igor Bołdziło POL
58 Kamil Loba POL
59 Filip Koguc POL
60 Krzysztof ¦wiergocki POL
61 Antoni Zuzański POL
62 Michał Oleksy POL
63 Franciszek Czaja POL
64 Iwo Czerwiński POL

65 Hubert Stochowski POL
66 Szymon Pichlacz POL
67 Aleksander Krużewski POL
68 Jakub Sieradzan POL
69 Huib Dijkstra NED
70 Olaf Wi¶nik POL
71 Simon Chren CZE
72 Piotr Kaskow POL
73 Bartosz Bohdan POL
74 Jakub Kotek POL
75 Adam ¦wierzyński POL
76 Kuba Januszewski POL
77 Hubert Szymański POL
78 Stanisław Krajewski POL
79 Teodor Surowiak POL
80 Ryszard Chmielewski POL
81 Kacper D±browski POL
82 Jakub Surma POL
83 Emil Langa POL
84 Filip Majewski POL
85 Kamil Tomeczek POL
86 Bartosz Sacharczuk POL