mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2015 - 2016 - 2017

VII TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY – 8 lutego 2014


Andrzej Rządkowski odbiera główne trofeum od Pani Ewy Tomaszewskiej, mamy Witolda Woydy.

Z udziałem 140 zawodników z 16 krajów, z 4 kontynentów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierfinały:
Ludwik De Bazelaire (Polska) - Władysław Żurawlew (Rosja) 15:11
Andrzej Rządkowski (Polska) – Nikita Sokołow (Rosja) 13:12
Takahiro Shikine (Japonia) – Aleksiej Czujew (Rosja) 15:13
Kirył Borodaczew (Rosja) - Alessandro Gridelli (Włochy) 15:6

Półfinały:
Rządkowski – De Bazelaire 15:10 runda 1 video >> - runda 2 video >> - runda 3 video >>
Shikine – Bordaczew 15:11 runda 1 video >> - runda 3 video >>

Finał:
Rządkowski – Shikine 15:10 video >>

Kolejność:
1 Andrzej Rządkowski POL 1997
2 Takahiro Shikine JPN 1997
3 Kirył Borodaczew RUS 2000
3 Ludwik De Bazelaire POL 1997
5 Nikita Sokołow RUS 1997
6 Władysław Żurawlew RUS 1997
7 Alessandro Gridelli ITA 1997
8 Aleksiej Czujew RUS 1997
9 Vitalijs Kuceba LAT 1997

9 Vitalijs Kuceba LAT 1997
10 Mohamed Hassan EGY 1997
11 Alexander Bappert GER 1997
12 Rikuto Takeda JPN 1997
13 Maciej Podralski POL 1997
14 Tomasz Naruszewicz POL 1997
15 Nikita Wietrow RUS 1998
16 Petar Files CRO 1997

17 Toshiya Saito JPN 1997
18 Jarosław Gajduk UKR 1998
19 Jakub Miller POL 1998
20 Jakub Glezman POL 1997
21 Tom Crnjak BEL 1998
22 Lorenzo Gonzalez GER 1997
23 Dmitrij Srebdolskij RUS 1997
24 Bogdan Barmakow RUS 1998
25 Mathias Danckwardt DEN 1998
26 Maksim Łowiagin RUS 1998
27 Engin Batuhan Menkuer TUR 1998
28 Rafael Tulen NED 1997
29 Paul-Martin Schroeter GER 1998
30 Magnus Hamlescher GER 1998
31 Leonardo Pichler GER 1998
32 Merlin Borowiak GER 1999

33 Ciaran Veitenheimer GER 1997
34 Iskander Achmetow RUS 1997
35 Grigorii Semeniuk RUS 1998
35 Maxime Tarasiewicz POL 1997
37 Silas Heidenreich GER 1997
38 Iwan Tkaczuk UKR 1997
39 Łukasz Pilszak POL 1999
40 Bartosz Żurawski POL 1997
41 Conrad Kongstad DEN 1997
42 Oskar Orszyński POL 1997
43 Patryk Szulpin POL 1997
44 Salvatore Marino GER 1997
44 Mikołaj Rudnicki POL 1998
44 Rosario Vella GER 1900
47 Luis Klein GER 1999
47 Justian Moor GER 1997
49 Pierre Antoine Materne BEL 1997
50 Orest Turczyniak UKR 1997
51 Jacob Brandt Lang DEN 2000
52 Michał Koślicki POL 1998
53 Adrian Wojtkowiak POL 1998
54 Daniel Olszowski POL 1998
55 Renars Blumentals LAT 1997
56 Stef De Greef BEL 1998
57 Dmitrii Ignatow RUS 1998
58 Paul Tenbergen GER 1997
59 Maksim Filipienko RUS 1997
60 Wiktor Olszewski POL 1998
61 Martin Bieler GER 1997
62 Filip Kubiak POL 1998
63 Patrick Sablowski GER 1997
64 Omar Abdelgawad EGY 1998

65 Władysław Kompaniec RUS 1997
66 Maksym Harawskij UKR 1998
67 Henrik Egyenes Porsok SVK 1999
67 Glenn Geis GER 1999
67 Sophus Landorph DEN 1999
70 Jo Lambrechts BEL 1997
71 Tomasz Strożyński POL 1998
72 Jonas Winterberg-Poulsen DEN 2001
73 Oleksandr Abramow UKR 1997
74 Lukas Kordupel BEL 1997
75 Błażej Kuzaka POL 1999
76 Patryk Malczyk POL 1999
77 Piotr Niedzielski POL 1997
78 Adam Korpaczewski POL 1997
79 Sławomir Kasprzyk POL 1999
80 Danił Gajnulin RUS 1999
81 Mikołaj Wietrzykowski POL 1997
82 Witalij Kuzub UKR 1998
83 Jędrzej Krukowski POL 1997
84 Ignacy Szypulski POL 2000
85 Władysław Klewcow UKR 1998
86 Georgijs Gadzimuradows LAT 1999
87 Jerzy Wieliński POL 1999
88 Denis Dmitrenko LAT 1997
88 Michał Olbromski POL 1999
90 Rusłan Szewczenko UKR 1998
90 Lennart Werner GER 2000
92 Gaweł Zaręba POL 1997
93 Szymon Czartoryjski POL 1999
93 Youssef Eid EGY 1998
95 Jarema Kozielewski POL 1998
96 Maksym Bojkow UKR 1997
97 Ireneusz Gościński POL 1999
97 Karol Łukasiewicz POL 1999
99 Olafs Saukans LAT 1998
100 Maciej Bem POL 2001
100 Danił Hojda UKR 2000
102 Benjamin Wilmont Jeiner DEN 2000
103 Sebastian Behrendt GER 1998
103 Jurij Dżus UKR 1997
105 Martin Floryk CZE 1998
106 Witalij Morozow UKR 1998
106 Aleksander Pera POL 1999
108 Mateusz Bołokowski POL 2001
109 Jakub Dołżycki POL 2001
110 Jegor Androsow UKR 1998
111 Philip Gordon Link GER 1998
112 Wincenty Mikołajczyk POL 2000
113 Mateusz Dołżycki POL 1999
114 Jan Jurkiewicz POL 2000
114 Dmytro Kaczan UKR 1997
116 Michał Chtioui POL 2000
116 Krystian Jasiński POL 1998
118 Tymur Olejniczuk UKR 1998
119 Patryk Martyniak POL 2000
120 Szczepan Lewandowski POL 1997
120 Mikołaj Sowa POL 1998
120 Kacper Szczypiński POL 2001
123 Bartosz Władyka POL 1998
123 Antoni Zuzański POL 2001
125 Krzysztof Świergocki POL 1999
126 Bartłomiej Dams POL 1998
127 Adam Wiśniewski POL 1999
128 Wojciech Goralewski POL 1999
128 Kamil Loba POL 2000

130 Jan Brzeziński POL 2001
131 Jakub Szczurkowski POL 2000
132 Oleksandr Baran UKR 1999
132 Jędrzej Fijałkowski POL 2000
134 Mateusz Klimek POL 2000
134 Mateusz Możejko POL 1999
134 Mikołaj Mrozek POL 2001
134 Casper Persson DEN 1999
138 Bartosz Goc POL 2000
138 Filip Iżycki POL 2000
140 Filip Boratyn POL 2000

PEŁNE WYNIKI >>