mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2016 - 2017

VIII TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY – 7 lutego 2015


Engin Batuhan Menkuer - winner. Foto Karolina Jabłońska

Z udziałem 80 zawodników z 13 krajów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierćfinały:
Engin Batuhan Menkuer (Turkey) - Maksym Haravskyi (Ukraine) 15:11
Tom Crnjak (Belgium) - Mateusz Dolzycki (Poland) 15:12
Mikolaj Rudnicki (Poland) - Szymon Czartoryjski (Poland) 15:6
Jakub Miller (Poland) - Henrik Egyenes Porsok (Slovakia) 15:11

Półfinały:
Menkuer – Crnjak 15:7
Rudnicki – Miller 15:10

Finał:
Menkuer – Rudnicki 15:8

Klasyfikacja generalna:
1 Engin Batuhan Menkuer TUR 1998
2 Mikołaj Rudnicki POL 1998
3 Tom Crnjak BEL 1998
3 Jakub Miller POL 1998
5 Szymon Czartoryjski POL 1999
6 Henrik Egyenes Porsok SVK 1999
7 Maksym Haravskyi UKR 1998
8 Mateusz Dołżycki POL 1999

9 Stef De Greef BEL 1998
10 Dillon Cooke USA 1998
11 Daniel Olszowski POL 1998
12 Jan Jurkiewicz POL 2000
13 Albin Kajbjer SWE 1998
14 Wiktor Olszewski POL 1998
15 Michał Koślicki POL 1998
16 Ilja Demba LAT 1999

17 Olafs Saukans LAT 1998
18 Sławomir Kasprzyk POL 1999
19 Piotr Borowiec POL 1999
20 Diego Marroquin MEX 1999
21 Jakub Cierluk POL 2000
22 Ondrej Lasak CZE 1999
23 Jędrzej Szpygiel POL 1998
24 Krystian Jasiński POL 1998
25 Michał Chtioui POL 2000
26 Strożyński Tomasz POL 1998
27 Filip Iżycki POL 2000
28 Adrian Wojtkowiak POL 1998
29 Mateusz Możejko POL 1999
30 Filip Boratyn POL 2000
31 Jan Blahut CZE 1999
32 Kosma Kozielewski POL 2000

33 Petter Kajbjer SWE 1998
34 Kim Ali BLR 1998
35 Antoni Zuzański POL 2001
36 Mateusz Klimek POL 2000
37 Gyula Farkas SVK 1999
38 Raman Bialiajew BLR 2000
39 Mikołaj Mrozek POL 2001
40 Mikołaj Sowa POL 1998
41 Karol Łukasiewicz POL 1999
42 Hugo Freres BEL 1999
43 Jakub Dołżycki POL 2001
44 Patryk Martyniak POL 2000
45 Ryszard Chmielewski POL 2003
46 Ignacy Szypulski POL 2000
47 Kacper Seyfried POL 2000
48 Adam Wiśniewski POL 1999
49 Henadzi Krashakouski BLR 1998
49 Maksymilian Pera POL 1998
51 Jarema Kozielewski POL 1998
52 Maciej Bem POL 2001
53 Dimitrios Stylianos Fatouros GRE 2000
53 Ioannis Kondylis GRE 1999
53 Wiktor Stachera POL 2000
56 Aleksander Pera POL 1999
57 David Dobos SVK 2000
58 Jan Zakrzewski POL 2000
59 Jędrzej Fijałkowski POL 2000
60 Robert Konig CZE 2000
61 Franciszek Czaja POL 2001
61 Panagiotis Kapellos GRE 2000
61 Szymon Mlicki POL 2002
61 Kacper Wojtecki POL 1998

65 Filippo Marchi ITA 2000
66 Stef Van Campenhout BEL 1998
67 Kacper Bem POL 1998
68 Ireneusz Gosciński POL 1999
69 Michał Olbromski POL 1999
70 Robert Fortuna UKR 1999
71 Jakub Szczurowski POL 2000
72 Michał Fredrych POL 2000
73 Jan Brzeziński POL 2001
74 Mateusz Biedrzycki POL 2002
75 Szymon Pichlacz POL 2002
76 Krzysztof Świergocki POL 1999
77 Mateusz Bolakowski POL 2001
78 Kacper Haładuda POL 2002
79 Wojciech Polidowski POL 2002
80 Hubert Stochowski POL 2000