mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016

X TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY – 11 lutego, 2017 r.


Iwan Troszin zwycięzca.
Foto Karolina Jabłońska

Z udziałem 113 szermierzy z 16 krajów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierćfinały:
Iwan Troszin (Rosja) - Jan Zakrzewski (Polska) 15:9
Mohamed Hamza (Egipt) - Sebastiano Francesco Garro (Włochy) 15:6
Veljko Cuk (Serbia) - Jan Jurkiewicz (Polska)15:13
Tommaso Faedo(Włochy) - Bartosz Goc (Polska) 15:10

Półfinały:
Troszin- Hamza 15:9
Cuk - Faedo 15:6

Finał:
Troszin - Cuk 15:13 video >>

Klasyfikacja generalna:
1 Iwan Troszin RUS
2 Veljko Cuk SRB
3 Tommaso Faedo ITA
3 Mohamed Hamza EGY
5 Bartosz Goc POL
6 Jan Jurkiewicz POL
7 Sebastiano Francesco Garro ITA
8 Jan Zakrzewski POL

9 Daniel Tesarik CZE
10 Adam Podralski POL
11 Raz Goren ISR
12 Apurva Memani USA
12 Leonardo Pieralisi ITA
14 Michał Fredrych POL
15 Filip Iżycki POL
16 Maciej Bem POL

17 Petar Janicijevic SRB
18 Jonas Winterberg-Poulsen DEN
19 Nils Fabinger GER
20 Robert Konig CZE
21 Jakub Dołżycki POL
22 Roman Bielajew BLR
23 Berkay Katirci TUR
24 Kacper Szczypiński POL
25 Patryk Martyniak POL
26 Benjamin Kelly USA
27 Cristian Longo ITA
28 Teodor Surowiak POL
29 Ignat Daniliczew RUS
30 Michał Chtioui POL
31 Marek Totusek CZE
32 Igor Bołdziło POL

33 Jakub Cierluk POL
34 Skylar Lee Pitcher LAT
35 Mateusz Biedrzycki POL
36 Simon Chren CZE
37 Leopoldo Alarcon CHI
38 Oskar Mach POL
39 Vladislavs Petuhovs LAT
40 Kacper Haładuda POL
41 Kacper Seyfried POL
41 Jan Brzeziński POL
43 Anthony Wong USA
44 Szymon Pichlacz POL
45 Alan Pawski POL
46 Emir Toru TUR
47 Władysław Sabirow BLR
48 Piotr Kaskow POL
49 Mateusz Bolakowski POL
50 Mikita Fiodorow BLR
51 Tommaso Corno ITA
52 Asrin Kamakgul TUR
53 Christian Redin RUS
54 Bogdans Kaigorodovs LAT
55 Niklas Stieren GER
56 Luca Mandelli ITA
57 Iwo Czerwiński POL
58 Franciszek Czaja POL
59 Andrej Rybałka BLR
60 Jan Vymazal CZE
61 Kamil Loba POL
62 Nejat Baris Gurcan TUR
63 Adam Jakubowski POL
64 Yaseen Mohamed USA

65 Wiktor Stachera POL
66 Aleksander Krużewski POL
67 Jakub Surma POL
68 Mikołaj Płaszczewski POL
69 Jegors Aleksejenko LAT
70 Franciszek Nowak POL
71 Jett Noby Nguyen USA
72 Szymon Mlicki POL
73 Gregor Branscheid GER
74 Krzysztof Fijałkowski POL
75 Julius Haupt GER
76 Bartosz Bohdan POL
77 Zoltan Sarmany SVK
77 David Dobos SVK
79 Piotr Stachowiak POL
79 Leopold Marc Kuchta SVK
81 Marco Di Francesco ITA
82 Kacper Deptuła POL
83 Adam Świerzyński POL
84 Steffen Gjaldbak DEN
85 Metodej Klos CZE
86 Samuel Weyhreter Andresen DEN
87 Anthony Chan USA
87 Olaf Wiśnik POL
89 Filip Koguc POL
90 Filip Majewski POL
91 Wiktor Downar POL
92 Jonathan Medan ISR
93 Michał Wieczorek POL
94 Karol Fedorowicz POL
95 Mateusz Kwiatkowski POL
96 Kuba Januszewski POL
97 Rafał Janczukowicz POL
98 Hubert Stochowski POL
99 Adam Chtioui POL
100 Bartosz Sacharczuk POL
101 Maciej Frącek POL
102 Jędrzej Fijałkowski POL
103 Ignacio D'Acuna CHI
104 Piotr Sowa POL
105 Błażej Majewski POL
105 Jakub Sieradzan POL
107 Łukasz Kulpaczyński POL
108 Jakub Piwowarski POL
109 Emil Langa POL
110 Witold Frącek POL
111 Szymon Pisarewicz POL
112 Idzi Duraj POL
112 Jakub Czajkowski POL