mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019

XIII TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 8lutego 2020


Adam Jakubowski - zwycięzca - odbiera z rąk Lecha Koziejowskiego mistrza olimpijskiego (drużynowo, Monachium, 1972), replikę złotego medalu igrzysk. Foto Radosław Glonek

Z udziałem 158 zawodników z 24 krajów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierćfinały:
Jakub Kotek (Polska) - Ievgen Lazarenko (Ukraina) 15:6
Joe Donaghue (Wielka Brytania) - Arpad Fazekas (Słowacja) 15:10
Rafael Rhys Pollit (Wielka Brytanian) - Sam Wanyama (Holandia) 15:10
Adam Jakubowski (Polska) - Mateusz Kwiatkowski (Poska) 15:12

Półfinały:
Kotek - Donaghue 15:9
Jakubowski - Rhys Pollit 15:3

Finał:
Jakubowski - Kotek 15:4

Klasyfikacja generalna:
1 Adam JAKUBOWSKI POL 
2 Jakub KOTEK POL 
3 Rafael RHYS POLLIT GBR 
3 Joel DONAGHUE GBR 
5 Mateusz KWIATKOWSKI POL 
6 Ievgen LAZARENKO UKR 
7 Sam WANYAMA NED 
8 Arpad FAZEKAS SVK 

9 Christopher HORNNIELSEN DEN 
10 Suhayl NAWAR NED 
11 Bohdan LISOVYI UKR 
12 Janko LESKOVAC CRO 
13 Bartosz SACHARCZUK POL 
14 Krzysztof ŁOPATNIUK POL 
15 Leopold KUCHTA SVK 
16 Alexander MILANO ITA 

17 Koen WALET NED 
18 Oleh KOKOROVETS UKR 
19 Khaled HUSSEIN QAT 
20 Joel CIANI ITA 
21 Abdullah KHALIFA QAT 
22 Sem GENBRUGGE BEL 
23 Szymon PACHOLCZYK POL 
24 Kamil TOMECZEK POL 
24 Igor WOŹNIAK POL 
26 Pavlo HUMEN UKR 
27 Mikołaj OLSZEWSKI POL 
28 Julius MANZ THORBEK DEN 
29 Jakub FOGT POL 
30 Galim NURUMOV KAZ 
31 Nazar LITVINCHUK UKR 
32 Tymon LEWICKI POL 

33 Jonas KARLSEN DEN 
34 Adria GARCIA MUR ESP
35 Tomasz GORCZYCA POL 
36 Alexandre LEONARD BEL 
37 Mikołaj PŁASZCZEWSKI POL 
38 Viachaslau KRAUTSOU BLR 
39 Vencel KUBA HUN 
40 Wiktor DOWNAR POL 
41 Piotr KAŚKÓW POL 
42 Alekss GAFE LAT 
43 Patryk GAWENDA POL 
44 Ambrus BUDAHAZY HUN 
45 Oscar GEUDVERT BEL 
46 Rufus FASTESSON SWE 
47 Uladzimir BUTENKA BLR 
48 Bendeguz GYORGY SVK 
49 Michael DIJKSTRA NED 
50 Almos BALINT HUN 
51 Balazs MAKK HUN 
52 Vasyl SLOVIAK UKR 
53 Błażej MAJEWSKI POL 
54 Mikołaj PRAJZNER POL 
55 Adrien AMIOT FRA 
56 Jan NOWAK POL 
57 Antoni BEM POL 
58 Matvejs ZELTISEVS LAT 
59 Maksymilian KANCI POL 
60 Alexander HILBRANDT GER 
61 Mateusz JURCZAK POL 
62 Yauheni TSYBULIA BLR 
63 Piotr SOWA POL 
64 Idzi DURAJ POL 

65 Jakub SMUDA POL 
66 Csongor SKORKA HUN 
67 Marcin RADAJEWSKI POL 
68 Marcis Juris FRICBERGS LAT 
69 Koen MAN NED 
70 Akos PIRK SVK 
71 Illia BILKO UKR 
72 Jakub GORCZYCA POL 
73 Mikita SHUMKO BLR 
74 Valters KAULAKANS LAT 
75 Dawid PIOSIK POL 
76 Arwed HASSLER GER 
77 Zans HUSAINOVS LAT 
78 Andrii CHERKASHYN UKR 
79 Thomas DIJKSTRA NED 
80 Eitan ROKHKIND ISR 
81 Tobiasz WAŚĆIŃSKI POL 
82 Piotr GINDA POL 
83 Yin MAN NED 
84 Michał WIECZOREK POL 
85 Filip WINKHOF POL 
86 Henri ASK SWE 
87 Emil KROCKEL SWE 
88 Heorhi TKACHENKA BLR 
89 Branislav LANCARIC SVK 
90 Maciej FRĄCEK POL 
91 Dawid JEGLIŃSKI POL 
92 Stanislaw JURGA POL 
92 Matey MATEEV BUL 
94 Kyran PORTER GBR 
95 Claudio SOSA SMATRALA IRL
96 Alexander CULKIN GBR 
97 Zsombor TOTH HUN 
97 Lovro PROSOLI CRO 
99 Łukasz KULPACZYŃSKI POL 
100 Jakub GONDA POL 
101 Damian SOEMOSEMITO NED 
101 Faisal ALSOWAIDI QAT 
103 Tomasz JURCZAK POL 
104 Yaroslav VLASIUK UKR 
105 David BALOG SVK 
106 Dominik KANIA POL 
107 Nazar GERASIMENKO UKR 
108 Kiryl TSIKHAMIRAU BLR 
109 Pavel KOZAK CZE 
110 Kamil MATUSEWICZ POL 
111 Adam ANDRZEJEWSKI POL 
112 Nikita KUCEBA LAT 
113 Simon POLOTZEK GER 
114 Markus KALLSTROM SWE 
115 Michal HUDYMAC CZE 
116 Carlos CARRASCO VEN 
117 Theo RAITHEL GER 
118 Arkadiusz GAJDA POL 
119 Hviid BAUWMAN NED 
120 Ivan MECGER UKR 
121 Ethan ZAZO GBR 
122 Indio CAMPBELL-YATES GBR 
123 Ksawery ZAPOR POL 
124 Loic GASPERINI BEL 
125 Uladzislau NIKALAYUK BLR 
126 Jiri ZAPLETAL CZE 
127 Kyrylo KHRYSTENKO UKR 
128 Gracjan WAŚĆIŃSKI POL 

129 Maciej SKORUPA POL 
130 Mikołaj OSSENTOWSKI POL 
131 Szymon PISAREWICZ POL 
132 Vigo LASIC CRO 
133 Vojtech HOLEMY CZE 
133 Roy GROSS ISR 
135 Tymon KOWALSKI POL 
136 Adam SEROWIK POL 
137 Oliwier CIEPŁY POL 
138 Michal GRUFIK CZE 
139 Łukasz TOMYŚLAK POL 
139 Adrian KAPAŁA POL 
141 Elvis Munk SKJODT DEN 
142 Maksymilian MAĆKOWIAK POL 
143 Jan WYSZYŃSKI POL 
144 Jachym HASIK CZE 
144 Aleksander ANTONIUK POL 
146 Dmytro SIENCHYK UKR 
147 Daniel SJOGREN SWE 
148 Siamion KIREYENKA BLR 
149 Marcin NAPIERALSKI POL 
150 Filip HRYNIEWIECKI POL 
150 Szymon PUCKOWSKI POL 
152 Bartosz KRUSZONA POL 
153 Karol FEDOROWICZ POL 
153 Karol KULSKI POL 
155 Karol KWIATKOWSKI POL 
156 Daniel BOTLO SVK 
157 Adam MAKAŁOWSKI POL 
158 Martin SLEZAK CZE