mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017

I TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 13 stycznia 2008


Michał Kryczało, zwycięzca pierwszego turnieju, udziela wywiadu po ceremonii dekoracji.
Foto Karolina Jabłońska

GALERIA FOTOGRAFII >>

PEŁNE WYNIKI >>

W turnieju wystartowało 84 zawodników z 4 krajów.

Ćwierćfinały:
Piotr Tuszkiewicz - Piotr Janda (obaj Sietom AZS AWFiS Gdańsk) 15:14
Maciej Włosek (Budowlani Toruń) - Krzysztof Czerwiński (AZS AWF Warszawa) 15:13
Michał Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Damian Koper (AZS AWF Poznań) 15:10
Michał Kryczało (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) - Marek Skawiński (MKS Kusy Szczecin) 15:6

Półfinały:
Włosek - Tuszkiewicz 15:6
Kryczało - M. Janda 15:8

Finał:
Kryczało - Włosek 15:8

Kolejność:
1 Michał Kryczało (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
2 Maciej Włosek (Budowlani Toruń) POL
3 Michał Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
3 Piotr Tuszkiewicz (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
5 Piotr Janda (Sietom AZS AWFiS Gdańsk) POL
5 Damian Koper (AZS AWF Poznań) POL
7 Marek Skawiński (MKS Kusy Szczecin) POL
8 Krzysztof Czerwiński (AZS AWF Warszawa) POL

9 Mikołaj Basiński (AZS AWF Poznań) POL
10 Piotr Kolec (Kolejarz Wrocław) POL
11 Michał Tyczyński (AZS AWF Warszawa) POL
12 Mateusz Ulanowski (AZS AWF Warszawa) POL
13 Kamil Szymański (AZS AWF Warszawa) POL
14 Toms Stasulans (Jugla Ryga) LAT
15 Bartłomiej Kosik (AZS AWF Warszawa) POL
16 Roberts Aboltins (Jugla Ryga) LAT

17 Anthony Gauke (MFC Australia) AUS
18 Jakub Kozłowski (Budowlani Toruń) POL
19 Jakub Jurewicz (Zjednoczeni Pabianice) POL
20 Rafał Szwalbe (AZS AWF Warszawa) POL
21 Mateusz Kosicki(Budowlani Toruń) POL
22 Jakub Surwiłło (AZS AWF Warszawa) POL
23 Aleksander Kosicki (Budowlani Toruń) POL
24 Michał Kosicki (Budowlani Toruń) POL
25 Mateusz Knitter (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
26 Szymon Kozłowski (Budowlani Toruń) POL
27 Rafał Wisniewski (AZS AWF Poznań) POL
28 Krystian Nowak (AZS AWF Poznań) POL
29 Filip Jędrzejewski (AZS AWF Poznań) POL
30 Jakub Jankowski (AZS AWF Warszawa) POL
31 Jimmy Stjerndal (Angby Faktklubb) SWE
32 Łukasz Tokarczyk (Budowlani Toruń) POL

33 Stephen Dooley (MFC Australia) AUS
34 Patryk Kolak (IKS Leszno) POL
35 Michał Siess (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
36 Wojciech Peresada (AZS AWF Warszawa) POL
37 Oskar Weinberger (Angby Faktklubb) SWE
38 Dawid Taczkowski (AZS AWF Poznań) POL
39 Ludwig Flyborg (Angby Faktklubb) SWE
40 Miłosz Bies (Kolejarz Wrocław) POL
41 Konrad Mleczek (Zjednoczeni Pabianice) POL
42 Rafał Ciuk (AZS AWF Warszawa) POL
43 Łukasz Banaszak (AZS AWF Poznań) POL
44 Maciej Kajka (D'Artagnan Ursynów) POL
45 Jakub Wiśniewski (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
46 Max Andrew Kabilofkas (MFC Australia) AUS
47 Stanisław Zielonka (D'Artagnan Ursynów) POL
48 Łukasz Niedzielski (Polonia 1912 Leszno) POL
49 Konrad Onderko (Kolejarz Wrocław) POL
50 Ilja Sitovs (Jugla Ryga) LAT
51 Karlis Supe (Jugla Ryga) LAT
52 Jekabs Lapis (Jugla Ryga) LAT
53 Maciej Janik (IKS Warszawa) POL
54 Jakub Koler (MKS Kusy Szczecin) POL
55 Mariusz Chrzanowski (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
56 Adrian Przednowek (Budowlani Toruń) POL
57 Filip Franceson (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
58 Max Ottosson (Angby Faktklubb) SWE
59 Ksawery Nowosielski (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
60 Wilhelm Rondahl (Angby Faktklubb) SWE
61 Patryk Choiński (Budowlani Toruń) POL
62 Fabian Lewański (IKS Warszawa) POL
63 Piotr Lebiedź (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
64 Piotr Andrzejak (AZS AWF Warszawa) POL

65 Marek Maszkowski (AZS AWF Warszawa) POL
66 Michał Popiel (Kolejarz Wrocław) POL
67 Marcin Albrecht (Budowlani Toruń) POL
68 Ignacy Żabicki (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
69 Toms Lencbergs (Jugla Ryga) LAT
70 Adam Wiatr (UKS Kusy Warszawa) POL
71 Filip Kaniewski (UKS Kusy Warszawa) POL
72 Szymon Szewczyk (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
73 Karol Buława (Polonia 1912 Leszno) POL
74 Filip Niewęgłowski (Sietom AZS AWFIS Gdańsk) POL
75 Kasper Eliasson (Angby Faktklubb) SWE
76 Filip Kowalski (Budowlani Toruń) POL
76 Szymon Majewski (AZS AWF Warszawa) POL
78 Rafał Świackiewicz (UKS Kusy Warszawa) POL
79 Maciej Czarnul (IKS Leszno) POL
80 Konrad Pawłowski (Budowlani Toruń) POL
81 Kacper Andrzejak (UKS Kusy Warszawa) POL
82 Bartłomiej Zalewski (D'Artagnan Ursynów) POL
83 Damian Skurzewski (UKS Kusy Warszawa) POL
84 Jakub Toborek (UKS Kusy Warszawa) POL

PEŁNE WYNIKI >>