mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo



WYNIKI / ZWYCI佖CY / MEDALE ZWYCI佖C紟 >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020 - 2022

XV TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 23 wrze郾ia 2023 r.


Zwyci瘰ki Finn Keen z ojcem, Mikiem Keenem, Katarzyna Rabi雟ka, kuzynka Witolda Woydy (po prawej) i Tadeusz Tomaszewski, prezes Polskiego Zwi您ku Szermierczego (po lewej). Foto Krzysztof Korzeniewski.

Z udzia貫m 179 szermierzy z 19 kraj闚.

PEΛE WYNIKI >>

鑿ier熠ina造:
Mattia GIANESE (W這chy) - Emanuele IAQUINTA 15:10 (W這chy)
Finn KEEN (Wielka Brytania) - Jacopo POGGIO (W這chy) 15:12
Kivanc KIRTAY (Turcja) - Owen TRAUGOT (USA) 15:10
Lorenzo CALABRO' (W這chy) - Zafran Uzair RIZWAN BADROEL (Malezja)

P馧fina造:
Finn KEEN - Mattia GIANESE 15:12
Kivanc KIRTAY - Lorenzo CALABRO' 15:7

Fina:
Finn KEEN - Kivanc KIRTAY 15:13

Klasyfikacja generalna:
1 Finn KEEN GBR
2 Kivanc KIRTAY TUR
3 Lorenzo CALABRO' ITA
3 Mattia GIANESE ITA
5 Jacopo POGGIO ITA
6 Owen TRAUGOT USA
7 Emanuele IAQUINTA ITA
8 Zafran Uzair RIZWAN BADROEL MAS

9 Mattia CONTICINI ITA
10 Leon GAUTIER-LOFTUS IRL
11 Felix DOGARIU ROU
12 Joan SINOPOLI ITA
13 Jakub GORCZYCA POL
13 ANDRII SIMONOV UKR
15 Markuss ZDORS LAT
16 Tomasz BARTOSZEK POL

17 Jacopo DEL TORTO ITA
18 Jakub KOSILA-WOJCIECHOWSKI POL
18 Szymon GLUSZAK POL
18 Marceli CENDROWSKI POL
21 Cedric VAN NED
22 Hlib MUKHOPAD UKR
23 Ivan ZHYHURSKYI UKR
24 Djibril MBAYE ITA
25 Mahel BOUMAZA FRA
26 Victor BACIU ROU
27 Edward THOMPSON GBR
28 Danylo MATIASH UKR
29 Max KAVECKY CZE
30 Aris KIAYIAS CYP
31 Volodymyr BACHYK UKR
32 Thomas RIENACKER SWE

33 Davide ALTERI ITA
34 Evyatar KOREN ISR
35 Szymon GLOWINSKI POL
36 Henry STIRLING GBR
37 Gaspard CLARET FRA
38 Leonardo RACAPE FRA
39 Gregorio BARSOTTI ITA
40 Egemen ERDINC TUR
41 Frode VAABEN DEN
42 Mauro ADDATO ITA
43 Maxime DUMAS FRA
44 Kaiden SEMAPAKDI-CHANG USA
45 Ian MARINO ITA
46 Yanislav KORETSKYI UKR
47 Isaiah KLOTZ USA
48 Franciszek LEWANDOWSKI POL
49 Mihnea ROBANESCU ROU
50 Filip HRYNIEWIECKI POL
51 Jonas MOERBEEK NED
52 Maciej MAZUR POL
53 Cezary GINTER POL
54 Aleksander BIENKOWSKI POL
55 Jan GAJC POL
56 Sarp OZTURK TUR
57 Endre KONCZ ROU
58 Cyprian GULINSKI POL
59 Jakub NAROLEWSKI POL
60 Roman VOLPEL FRA
61 Sam VAN DEN BERG NED
62 Jakub ROZMUS SVK
62 Rares BERCEANU ROU
64 Feliks WISNIK POL

65 Carl SALA SWE
66 Cristiano FUSCO ITA
67 Adham ELDEEB QAT
68 Fabian KOSTER NED
69 Jan KUNA POL
70 Arsenii ROMANENKO UKR
71 Marco MICHIELETTI ITA
72 Aleksander BAK POL
73 Kagan Ziya AYDIN TUR
74 Robert GHETU ROU
75 Jan WYSZYNSKI POL
75 Luca JURAVLE ROU
77 Adam KRUSZONA POL
78 Denis TRESTYANSZKY SVK
79 Martin MEDVEDEV NED
80 Andrei STIUBE ROU
81 Tadeas KORAB CZE
82 Ansel EDISON USA
83 Eryk WOZNIAK POL
84 Alp SUNGUR TUR
85 Daniil ANTONENKO UKR
86 Wiktor DEBINSKI POL
87 Denys OLINSKYI UKR
88 Jekabs OZOLINS LAT
88 Yousef ELDEEB QAT
90 Matyas SEKANINA CZE
91 Konstanty ZIELINSKI POL
92 Arda Baris DEMIRCAN TUR
93 Erin YALCIN TUR
94 Yusuf GURPINAR TUR
95 Vincent SALA SWE
96 Ludvig SANDSTROM TIM SWE
97 Filip WROBLEWSKI POL
98 Antoni WICHER POL
99 Berk KIRAN TUR
100 Gabriele VILLA ITA
101 Filip EFROS ROU
102 Eryk NIESZCZERZEWSKI POL
102 Bartosz ZOK POL
104 Niccolo' POGGIO ITA
105 Elvis MOHOLI SWE
106 Antoni FEDOROW POL
107 Franciszek NAWROCKI POL
108 Ahmed Turgut ANBARLILAR TUR
109 Igor GLOWINSKI POL
110 Mateusz ZOLNOWSKI POL
111 Alex KARDYS POL
111 Krzysztof MOSUR POL
113 Jakub DUSEK CZE
114 Tymon GALEZIEWSKI POL
115 Davis OSITIS LAT
116 Anton ABRAHAMSSON SWE
116 Dario SALVADORI ITA
118 Tomasz MACIEJEWSKI POL
119 Rares VASILACHE ROU
120 Abdulrahman POORGHARIB QAT
121 Elias VYSKOCIL CZE
122 Julian PIZLO POL
123 Adlen Suar KAYA TUR
124 Vladislavs SVIRIDENKOVS LAT
125 Raffaele GIUGNO DEN
126 Oleksandr DIVIN UKR
127 Anker Friis FRIIS DEN
128 Damiano POZZI ITA

129 Doruk TOSUN TUR
130 Krystof NESHODA CZE
131 Deniz CELEBI SWE
132 Krystof NOVAK CZE
133 Jan KOSTKA CZE
134 Dawid KUCZKOWSKI POL
135 Martins GAINUTDINOVS LAT
136 Kamil MACKALA POL
137 Maksym YANISHEVSKYI UKR
138 Dmytro SKLYAROV UKR
138 Dominik TRUSZCZYNSKI POL
140 Victor SABO ROU
141 Hannibal LYKKE KOFOED DEN
142 Piotr OPACH POL
143 Wiktor WOZNIAK POL
144 Alvar AHRLING SWE
145 Stepans SAVLOVS LAT
146 Patryk KOWALSKI POL
147 Emils SPURE LAT
148 Miklos PENZES SVK
148 Krzysztof ZYGMUNT POL
150 Jan SOWA POL
150 Afshin Alexander NABATIFAR DEN
152 Victor LEZINSKA FRA
153 Franciszek NEUMANN POL
154 Karol CIEMPA POL
155 Marcin KOZLOWSKI POL
155 Franciszek POKORSKI POL
157 Oleksiiy MOMOT UKR
157 Tigo KOK NED
159 Bartlomiej PORYDZAJ POL
160 Aleksandrs DEMBO LAT
161 Artem LAZAREV-RYZHAK UKR
161 Julian ZALESKI POL
163 Vlad MICU ROU
164 Karol SWIECH POL
165 Adrian DRZEWSKI POL
166 Jabir AMEUR NED
166 Stanislaw BUKAT POL
168 Ludomyr CHAYKOVSKYI UKR
169 Rostyslav ROMANYUK UKR
169 Andrejs ZIMECS LAT
171 Mateusz AUGUSTYN POL
172 Tudor TIMARU ROU
173 Lucas ARETEG SWE
174 Grzegorz KONIKOWSKI POL
174 Grzegorz MARCZYK POL
176 Bartosz TORZYNSKI POL
177 Patryk POCIEGIEL POL
178 Rafal WNUK POL
179 Vladislavs GREDASOVS LAT
DNF Alan FEY ROU
DNF Lukas PTACNIK CZE